Contact


Bakelandtloopcriterium




Indien er vragen of opmerkingen zijn in verband met het criterium, gelieve te mailen naar Didier Verstraete. (didier.verstraete@belgacom.net)


Voor vragen over één of andere wedstrijd kun je contact opnemen met de mensen van de verschillende wedstrijden.


Toontjesloop

Kristof Dedier: kdedier@hotmail.com


Metje Zitteloop

Eddy Vanacker: eddy.vanacker1@telenet.be


Guynemerloop

Ignace Gruwier: ignace.gruwier@ysco.eu

Dominique Alleman: dominique.alleman@belgacom.net


Trimardloop

Tom Willemyns: willemyns.ligneel@telenet.be

Mario Vanacker: wendy_mario@yahoo.com

Lode Deltour: lode.deltour@paneltim.com


Milcobelrun

Ignace Gruwier: ignace.gruwier@ysco.eu

Doris Dereyne: doris.dereyne@skynet.be


Kerstcorrida:

Didier Verstraete: didier.verstraete@belgacom.net









































Copyright © All Rights Reserved